Etkinlikler

“Black Nights”, Elif Çağlar konserleriyle devam ediyor

Bu yaz Bodrum’da Johnnie Walker Black Label sponsorluğunda gerçekleşen “Black Nights” etkinlikleri tüm eğlencesiyle devam ediyor. Bodrum Marina Yacht Club’da gerçekleşen AZYMUTH ve Spyro Gyro konserleriyle Bodrum’u renklendiren “Black Nights”, şimdi de ünlü caz sanatçısı Elif Çağlar konserlerine ev sahipliği yapacak. 4 Temmuz’da Bodrum Marina Yacht Club’da Black Nights etkinliğinde sahne alacak olan Elif Çağlar, muhteşem sesiyle dinleyenleri kendine hayran bırakacak.

Dünyanın 1 numaralı İskoç viskisi Johnnie Walker’ın özel harmanı Black Label ile “Black Nights”, yaz aylarında Bodrum gecelerini renklendirmeye devam ediyor. “Black Nights”, 4 Temmuz Çarşamba Bodrum Marina Yacht Club’da gerçekleşecek Elif Çağlar konserleriyle, yaz aylarının en keyifli gecelerine ev sahipliği yapacak.

“M-U-S-I-C” isimli ilk albümü ile dinleyiciler ve eleştirmenler tarafından beğeni toplayan ve pek çok önemli caz festivalinde sahne alan Elif Çağlar, 4 Temmuz’daki “Black Nights” etkinlikleriyle Bodrum’a unutulmaz geceler yaşatacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı