EtkinliklerManşet

Bodrum Marina’da Johnnie Walker ile “Black Nights” başlıyor

Bu yaz Bodrum Marina Yacht Club, Johnnie Walker Black Label sponsorluğunda gerçekleşecek “Black Nights” etkinlikleri ile renkleniyor. Black Nights’ın Bodrum Marina Yacht Club’daki ilk programı 20 Haziran Çarşamba akşamı Brezilya cazının önemli temsilcilerinden AZYMUTH konseri ile başlıyor.

Dünyanın 1 numaralı İskoç viskisi Johnnie Walker’ın özel harmanı Black Label ile “Black Nights”, yaz aylarında Bodrum gecelerini renklendirmeye geliyor. Brezilya cazının en önemli temsilcilerinden AZYMUTH konseri ile 20 Haziran Çarşamba akşamı başlayacak olan “Black Nights”, Bodrum Marina Yacht Club’da yaz aylarının en keyifli gecelerine ev sahipliği yapacak.

70’lerden bu yana yaptıkları müziklerle dünya çapında bir hayran kitlesi edinen AZYMUTH, İngiltere listelerinden uzun zaman bir numarada kalan ilk Brezilyalı grup olma özelliği taşıyor. Playboy Jazz Festival, Berkeley, Bay Concert The Sea, Monterey, Washington Park, Circus Teather, Pallais London, Quartier Latin, Brazilian Fest Berlin, Athennas, Tijuana Jazz, Free Jazz Rio and S. Paulo, Brahma Extra , Spectacles Minister gibi dünyanın pek çok önemli festivalinde sahne alan AZYMUTH, 40 senelik kariyerlerinde 40’tan fazla albüme imza attı.

AZYMUTH şimdi, 20 Haziran Carşamba gecesi 22.30’Da Johnnie Walker Black Label sponsorluğunda gerçekleşecek “Black Nights” ile Bodrum Marina Yacht Club’da hayranlarıyla buluşacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı